This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Beto

Маємо найдешевший сертифікований блок з доставкою по області

Газобетон ( газоблок ) Aeroc

 

ДЛЯ ВАС:

- SUPER ЦІНА НА ГАЗОБЛОК AEROC

- ВИГІДНА ДОСТАВКА ПО ОБЛАСТІ

- ОПЛАТА ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ

- РІЗНІ РОЗМІРИ ГАЗОБЛОКУ


Газобетон  Аерок фотогалерея

Газобетон  Аерок розмірна сітка

Газобетон Аерок ціна

 

 

Про газобетон Аерок

Газобетонні блоки АЕРОК - це високотехнологічні блоки, що дозволяють вести кладку без заповнення клеєм вертикальних швів. Наявність паза і гребеня дозволяє з'єднати блоки АЕРОК в "замок". Таке з'єднання істотно прискорює кладку блоків і істотно зменшує витрату клею.

Блоки AEROC EcoTerm щільністю D400 і AEROC Classic щільністю D500 при товщині 200 мм і більше мають пазогребневую структуру вертикальних торцевих граней і «кишені» - захвати для полегшення ручної праці, що дозволяють зручно переносити блоки.

Стінні блоки AEROC EcoTerm призначені для зведення зовнішніх несучих стін в малоповерховому (2-3 поверхи) будівництві, а також для заповнення самонесучих зовнішніх стін монолітно-каркасних будівель без обмеження поверховості. Наша гуртівня пропонує купити  газоблоки в Львові за чудовою ціною  

Вироби AEROC EcoTerm 200 і AEROC EcoTerm 250, як правило, призначаються для зведення зовнішніх стін невеликих за розміром будівель (наприклад, дачних будиночків) для сезонного проживання. Блоки AEROC EcoTerm 300 і AEROC EcoTerm 375 застосовуються для будівництва зовнішніх стін будівель з постійним характером мешкання. Причому, теплоізоляційні характеристики зовнішніх стін, виконаних з блоків AEROC EcoTerm 375, практично на 20% перевищують найжорсткіші нормативні вимоги України по тепловому захисту будівель.

Стінні блоки AEROC Classic призначені для зведення зовнішніх несучих стін в малоповерховому (до 5 поверхів) будівництві, для внутрішніх несучих стін і несучих перегородок, а також для заповнення самонесучих зовнішніх стін монолітно-каркасних будівель без обмеження поверховості.

Перегородкові блоки AEROC Classic 100, AEROC Classic 150 застосовуються для будівництва внутрішніх міжкімнатних перегородок. Вироби AEROC Classic 200 і AEROC Classic 250, як правило, призначаються для зведення несучих зовнішніх стін з додатковим утепленням, внутрішніх несучих стін, а також для заповнення об'ємно-планувальних комірок каркасних будівель у висотному будівництві з подальшим утепленням.

 

Ціни на Aeroc 

На сьогоднішній час газоблоки Аерок можна купити в місті Калуш по ціні  від  2950 грн за кубічний метр з доставкою  в залежності від об'єму та області. Ціна на газоблок в Львові - гуртова 

 

Доставка газоблоку

Газобетонний блок Аерок зручно купити та отримати в будь- якому куточку Західної України.  
Купити газоблок aeroc Львів можна з доставкою по Львівській області.  Доставка газоблоку здійснюється напряму від задову або зі складу в області.