This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Beto

Маємо найдешевший сертифікований блок з доставкою по області

Будинки і котеджі з газоблоку

При будівництві будинків і котеджів все більше застосовується такий матеріал, як газобетон. Цей матеріал відрізняється високими технічними характеристиками, які спільно з економічністю і доступністю дозволяють газобетону зайняти одне з перших місць серед будівельних матеріалів. Завдяки цьому, будинки і котеджі з газобетону (газоблоків) зустрічаються все частіше.

Всі провідні будівельні компанії в нашому регіоні схиляються до того, що будівництво будинків з газобетону (їх ціна) вигідно ще й по тому, що цей матеріал за своїми якісними характеристиками не поступається цеглі, але при цьому на порядок краще зберігає тепло, відрізняється високою вогнетривкістю , до того ж, є екологічно чистим матеріалом. Газоблок обробляється набагато простіше цегли, це дозволяє за допомогою самих звичайних ріжучих інструментів блокам з цього матеріалу надати потрібну і різноманітну форму.

Виготовлення блоків з газобетону виробляється при спученні бетонного тіста з допомогою в'яжучого газу, який виділяється в ході хімічної реакції між газообразователем і портландцементом. Газоутворювачем в більшості випадків служить звичайна алюмінієва пудра, використання якої виключає застосування токсичних речовин. В наслідок чого, газобетон по своїй екологічній чистоті поступається лише дереву, але зате, має велику міцність і довговічність. У кожному разі, газобетон, на сегоднішній день, є одним з найбільш нешкідливих і безпечних матеріалів для життя людини, а, отже, будинки з газоблоку є цілком безпечним і екологічним видом житла. Будинки і котеджі з газоблоку: вартість і ціни Вас приємно здивують!

Будь-які будови з цього матеріалу, призначені для житла або інші будівлі, зводяться протягом короткого часу, тому вже незабаром замовники отримують готові будинки і котеджі з газобетону під ключ. Варто відзначити, що на будинку з газоблоків ціни завжди доступні, завдяки низькій собівартості цього будівельного матеріалу і простоті його обробки.

Газоблоки використовуються при малоповерховому будівництві та зведенні складів, а при будівництві висотних будівель газобетон, в більшості випадків, використовується лише як утеплювач. Ще газобетон використовують в якості додаткового матеріалу у випадках комплексного будівництва, а також для створення міжкімнатних перегородок і сходів. У той же час газобетон не використовують при укладанні фундаменту і стін для підвальних приміщень, так як точно ще невідомо, як впливає волога на його надійність і довговічність.

У будь-якому випадку, якщо ви вирішите будувати будинок або котедж з газобетону в якості будівельного матеріалу, варто пам'ятати про те, що це дуже пластичний матеріал, завдяки якому ви зможете втілити в ньому будь-які свої архітектурні фантазії.