This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Beto

Маємо найдешевший сертифікований блок з доставкою по області

Газоблок чи піноблок?

 

Відмінність у виготовленні газобетону та пінобетону

Пінобетон та газобетон складаються фактично з одних і тих же матеріалів – це портландцемент, кварцовий пісок, вода. Відмінність – у виготовленні різними способами, тобто технологіями.  Суміш , з якої пізніше виготовляють піно блок  є результатом перемішування бетонної суміші  з піною, наперед приготовленою  з органічних речовин , або при додавання піноутворювача .

В склад газоблоків входить також вапно. Пори в газобетоні є результатом додавання алюмінієвого газоутворювача. Алюміній нешкідливий.  З нього виготовляють харчові контейнери, посуд.  До готової  продукції в нашій продукції закладені вимоги ДСТУ Б. В.2.7-45:2010

На сьогоднішній день загобетон є досконалішим стіновим матеріалом , більш міцнішим, він краще зберігає тепло,  ніж пінобетон.  Проте досі багато будівельників використовують піноблоки у будівництві.

Актуальні ціни на піноблоки в місті Львів, Тернопіль та Івано-Франківськ

Ви маєте можливість купити піноблоки  на заводі  найбільшого  виробника пінобетону в Західній Україні по ціні виробника від  1570 грн за куб. метр.