This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Beto

Маємо найдешевший сертифікований блок з доставкою по області

Газоблоки Миколаїв Львівська область

Виробництво газоблоків БудБет здійснюється поблизу Миколаєва Львівської області. Газоблоки  виробництва Миколаїв реалізуються по  Західній Україні.Купити Миколаївський газоблок Ви можете палетами, в одній палеті – 1,44м3. Виробник сам організовує доставку газоблоку різними видами транспорту. Миколаївський газоблок виготовляється по марці Д500. З цього газоблоку формують стіни 10, 12.5, 20,30,40,60 см.  Кладка блоку на клей , який також є в наявності.


Газоблоки виробництва Миколаїв повністю задовільняють проблеми будівництва : економного, «теплого» та комфортного житла. Миколаївські  газоблоки в 10 разів знижують рівень шумів,  порівняно із звичайною бетонною  поверхнею. Матеріал має властивість зрівнювати коливання температури і вологості, що забезпечує достатньо високу морозостійкість. Газоблок,  як деревину,  можна пиляти, свердлити, фрезерувати, в нього легко забиваються цвяхи. Існують десятки варіантів різноманітних засобів та методів кріплень, які дозволяють вішати на стіну з газобетону “важкі” предмети інтер’єру чи габаритну аудіо-, відеотехніку.  Він не горить та не гниє, не старіє, не виділяє токсичних речовин, забезпечує затишний мікроклімат у приміщенні. Не руйнується з часом, а навпаки, лише добирає міцності на протязі десятків років. Газоблоки БудБет  мають високу точність геометричних розмірів, що зменшує потребу у вирівнюванні. Стіну із газоблоків можна додатково не утеплювати, поверхня одразу  готова до нанесення штукатурки або шпаклівки.


Детальніше запитуйте в виробника. Тел. +380678700400