This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Beto

Маємо найдешевший сертифікований блок з доставкою по області

Кладка газоблоку та піноблоку

Підготовка

Укладання газоблоку ведеться на підготовлений фундамент. Досить часто при зведенні малоповерхових будинків фундаментом є залізобетонна плита. Спочатку необхідно провести розмітку місць розташування зовнішніх і внутрішніх стін, а також намітити місця установки кутових блоків. Після цього необхідно виконати гідроізоляцію для запобігання проникнення вологи між фундаментом і першим рядом. Для гідроізоляції необхідний гідроізоляційний розчин (гідроізоляційна мастика, проникаюча гідроізоляція та ін.), Що наноситься на фундамент в кілька шарів. Крім перерахованого вище можна використовувати рулонну гідроізоляцію, наприклад руберойд в декілька шарів, який укладається по шару розчину з цементу і піску товщиною 10 мм. У будь-якому з цих випадків ширина гідроізоляційного покриття повинна бути трохи більше ніж ширина стіни.

Нанесення клейового розчину

Клей для газоблоку за допомогою зубчастої кельми або шпателя з величиною зубів гребінки 4 - 5мм, яка підбирається в залежності від товщини блоків, наносять рівномірно по горизонтальній і вертикальній поверхні блокаслоем до 3 мм. Клей потрібно наносити по всій горизонтальній і вертикальній поверхні тонким шаром не залишаючи вільних зон. Нанесений на блок клейовий розчин повинен мати бороздоподвбну форму. Також потрібно відзначити що проміжки між пазом і гребенем і між кишенями для рук клеєм не заповнюються. Якщо ви кладете газоблок влітку, то перед нанесенням клею, потрібно трохи змочити поверхню блоків водою.

Перший ряд

Поверх шару гідроізоляції укладають шар цементно-піщаного розчину товщиною до 15 мм, на який кладуть кутові будівельні блоки першого ряду. Між ними натягують контрольний шнур, після чого укладають інші блоки першого ряду. Найважливіший ряд - перший, оскільки саме він забезпечує точність укладання інших рядів. За допомогою рівня визначають положення блоку і якщо є необхідність, то його коригують за допомогою гумової киянки. Кутником контролюють правильність кладки кутів. Цоколь будинку повинен бути виконаний «западає», іншими словами вищерозміщений ряд блоків повинен на 45-50 мм звисати над цоколем, при висоті цоколя не менше 500 мм від рівня вимощення.

Кладка другого і наступних рядів

Після кладки першого ряду блоків, проводиться кладка другого. Після нанесення клейового розчину, блок з максимальною точністю встановлюють на місце, його положення контролюють за допомогою рівня і коректують гумовим молотком. Кладка блоку проводиться так, щоб було повне заповнення швів між блоками клеєм. Якщо шви не заповнені, то це може привести до появи тріщин усадочного характеру. Розчин, який виступає з шову не затирається, його видаляють за допомогою кельми. Твінблок як і газоблок можуть мати шов, котрий не перевищує 3 мм. Вертикальність кутів кладки і поверхонь стін перевіряється за допомогою рівня і схилу. Кладку блоку потрібно вести з перев'язкою в півлблока. Укладання  блоков наступних рядів здійснюється в повній відповідності з рекомендаціями, які приведені вище.

Як прибрати нерівності

Як правило, при кладці стінових блоків, навіть при їх ідеальної геометрії, з'являються нерівності до 3 мм і кожен подібний виступ попереднього ряду обов'язково додасть нерівності в наступний ряд, адже з тільки за допомогою клейового шару завтовшки 1-3 мм вирівняти такі виступи і западини практично неможливо. Саме тому від нерівностей в укладених блоках позбуваються за допомогою терки, шліфувальної дошки або рубанка, а потім видаляють пил і дрібні осколки. Усунення таких нерівностей в кладці дозволить Вам не тільки знизити витрату клею, але і підвищити міцність кладки!

Добірні блоки

Добірні блоки просто випилеваются за допомогою ручної або електро- пилки. Для високої точності різання блоків і його прямих кутів використовують металевий кутник.