This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Beto

Маємо найдешевший сертифікований блок з доставкою по області

Неавтоклавний газобетон та газобетон природнього твердіння

Виробництво неавтоклавного газобетону за своєю технологією досить просте. Газобетонна маса з вапна, гіпсу, цементу, та алюмінієвого порошку заливається в спеціальну форму. При цьому виді виготовлення газобетону використовують виключно природню сушку в звичайних умовах. Це – досить дешевий спосіб виготовлення газобетонного блоку.  В результаті таку суміш ріжуть на спеціальному обладнанні на газобетонні блоки.

Для покращення технічних характеристик газобетону  в суміш вводять необхідні добавки, такі як напівводяний гіпс, прискорювач твердіння газобетону. Основним завданням при виготовленні такого типу газобетону є наближення його міцності до автоклавного. Газоблок природного твердіння володіє тими ж , хорошими теплоізоляційними властивостями і має суттєву перевагу – низьку ціну. Також такий газобетон з часом тільки міцнішає! В Західній Україні є декілька виробництв неавтоклавного газобетону. Тому споживачеві вигідно купувати газобетон в місцевого виробника, враховуючи високу вартість перевезення газобетону від найбільших виробників автоклавного газобетону.

Споживачі з Львова. Тернополя, Івано Франківська  віддають перевагу Львіському  газобетону, через його екологічність, наявність на складі та низьку вартість перевезення. Ціни та газоблок в Львові від 1520грн до 1590 грн.