This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Beto

Маємо найдешевший сертифікований блок з доставкою по області

Технологія виготовлення газобетону

Як в'яжучий для газобетонів використовують портланд цементит усіх видів марки 400 і вище. Цемент повинен задовольняти вимогам ДСТУ і додатковим вимогам - початок затвердіння не пізніш 2:00., Кінець затвердіння пізніше 6 год. Частково цемент може бути замінений меленим негашеним вапном. Як заповнювач використовується кварцовий пісок, який відповідає вимогам ДСТУ або ж зола. Пороутворення в газобетонних суміші відбуваються за допомогою газоутворювача, на відміну від пінобетону де пора утворюється за рахунок готової піни виготовленої з піноутворювача. В якості газоутворювача використовується алюмінієва пудра або паста, пергідроль чи інші речовини.

Пороутворення в газобетоні здійснюється за рахунок виділення газу при взаємодії різних газоутворювачів з новоутвореннями в'яжучих або з іншими речовинами, спеціально введеними до складу суміші. Спочатку роблять алюмінієву суспензію - розчиняють поверхнево активні речовини (ПАР) у воді і туди ж засипаються газоутворювач. Далі в змішувач, в процесі перемішування заливають воду і додають заповнювач і вяжучі (цемент), перемішують 1- 2 хвилини, і додають алюмінієву суспензію, потім швидко виливають у попередньо виготовлену форму.

Газоблок Лайтбет сертифікований та виготовлений з дотриманням всіх норм, тому незаважаючи на низьку ціну є досить якісним стіновим будматеріалом!