This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Beto

Маємо найдешевший сертифікований блок з доставкою по області

В Чорнобильській зоні італійці планують побудувати сонячну електростанцію

Італійська компанія Vipiemme Solar SRL планує приступити до будівництва сонячної електростанції в Чорнобильській зоні потужністю 0.5 МВт. Затримка лише за сприятливими погодними умовами.

Про це стало відомо з повідомлення компанії під час підписання меморандуму з Мінекології та Держагенством з управління зоною відчуження.

Основною спеціалізацією Vipiemme Solar є виробництво транспортних свинцевих акумуляторів, компанія відповідає за розвиток сонячної енергетики структурі групи Vipiemme SPA.

Для зміцнення енергетичної незалежності та економії Україна, за останні роки, все більше акцентує увагу на розвитку нетрадиційної енергетики ніж на традиційну. Найпомітніше це в галузі сонячної енергетики.

Понад 100 проектів сонячних електростанцій зараз перебуває на різних етапах реалізації. Їх сумарна електрична потужність становить понад 1,4 ГВт. У втіленні в життя даних проектів, крім вітчизняних компаній, беруть участь професіонали з Польщі, Чехії, Німеччини, Франції, Португалії, Ізраїлю та Австрії.