This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Beto

Маємо найдешевший сертифікований блок з доставкою по області

Як побудувати дім з газоблоку самому

Незважаючи на те, що газоблок був винайдений ще років сімдесят тому, його повсюдно рекламують як порівняно новий будівельний матеріал. Варто відзначити, що за досить короткий термін блоки з газообетона отримали чимало позитивних відгуків і зарекомендували себе як найбільш зручний і відносно недорогий будівельний матеріал.

Якщо ви придбали ділянку під будівництво будинку, і покладаєтеся тільки на власні сили, ваша увага обов'язково привернуть піноблоки. Ознайомившись з характеристиками цього будівельного матеріалу, ви, напевно, виділіть для себе самі основні позитивні якості цих блоків.

По - перше, будівництво з газобетонних блоків - це найпростіший спосіб побудови, тут можна вільно обійтися тільки своїми силами. Технологія виробництва цього матеріалу така, що блоки виходять легкими, рівними і міцними.

Черговий плюс газобетонних блоків в тому, що їх використання не вимагає додаткових конструкцій. Приваблює цей матеріал ще й тим, що він володіє чудовими ізоляційними властивостями. Однак приймаючи рішення використовувати при будівництві блоки з газобетону, необхідно знати і негативні його сторони.

Потрібно не забувати, що для зменшення втрат звукоізоляції, потрібно, щоб товщина швів була два-три міліметри. Крім того, щоб бути впевненим в якості і не переплачувати зайві гроші посередникам, рекомендується замовляти піноблоки від виробника.

Якщо ви все-таки зробили свій вибір на користь газоблоків, потрібно знати, що готовий фундамент необхідно накрити в два шари руберойдом і залити розчином. Потім на підготовлений фундамент кладуть блоки, використовуючи розчин або спеціальний клей. Потрібно не забувати вирівнювати кожен блок по шнуру і схилу, і так ряд за рядом виганяються стіни. Для перемичок над віконними і дверними отворами потрібно підготувати каркаси із прутів арматури.

Багато при будівництві з газобетонних блоків використовують таке чудове властивість цього матеріалу, як легка обробка. Щоб додати будинку більш привабливий зовнішній вигляд, вони рекомендують знімати з кожного блоку фаску, після чого викладаються стіни, а шви між блоками акуратно затираються. Виклавши стіни в один блок, можна забезпечити будинку тепло і затишок. Дах рекомендується робити ламаної, щоб вона максимально захищала стіни від дощу.

Будинок, побудований з газоблоків Лайтбет, наприклад,  за бажанням можна зовні утеплювати, штукатурити, обробити сайдингом, обшити вагонкою. Але, навіть не проводячи всі ці додаткові роботи, ваш будинок буде радувати вас своїм теплом і затишком.

Будуючи будинок з газоблоку Лайтбет , ви не тільки зекономите кошти, але і отримаєте теплий та затишний будинок, який збереже тепло та буде комфортним та надійним.