Маємо найдешевший сертифікований блок з доставкою по області
Як побудувати дім з газоблоку самому
Незважаючи на те, що газоблок був винайдений ще років сімдесят тому, його повсюдно рекламують як порівняно новий будівельний матеріал. Варто відзначити, що за досить короткий термін блоки з газообетона отримали чимало позитивних відгуків і зарекомендували себе як найбільш зручний і відносно недорогий будівельний матеріал.
Якщо ви придбали ділянку під будівництво будинку, і покладаєтеся тільки на власні сили, ваша увага обов'язково привернуть піноблоки. Ознайомившись з характеристиками цього будівельного матеріалу, ви, напевно, виділіть для себе самі основні позитивні якості цих блоків.
По - перше, будівництво з газобетонних блоків - це найпростіший спосіб побудови, тут можна вільно обійтися тільки своїми силами. Технологія виробництва цього матеріалу така, що блоки виходять легкими, рівними і міцними.
Черговий плюс газобетонних блоків в тому, що їх використання не вимагає додаткових конструкцій. Приваблює цей матеріал ще й тим, що він володіє чудовими ізоляційними властивостями. Однак приймаючи рішення використовувати при будівництві блоки з газобетону, необхідно знати і негативні його сторони.
Потрібно не забувати, що для зменшення втрат звукоізоляції, потрібно, щоб товщина швів була два-три міліметри. Крім того, щоб бути впевненим в якості і не переплачувати зайві гроші посередникам, рекомендується замовляти піноблоки від виробника.
Якщо ви все-таки зробили свій вибір на користь газоблоків, потрібно знати, що готовий фундамент необхідно накрити в два шари руберойдом і залити розчином. Потім на підготовлений фундамент кладуть блоки, використовуючи розчин або спеціальний клей. Потрібно не забувати вирівнювати кожен блок по шнуру і схилу, і так ряд за рядом виганяються стіни. Для перемичок над віконними і дверними отворами потрібно підготувати каркаси із прутів арматури.
Багато при будівництві з газобетонних блоків використовують таке чудове властивість цього матеріалу, як легка обробка. Щоб додати будинку більш привабливий зовнішній вигляд, вони рекомендують знімати з кожного блоку фаску, після чого викладаються стіни, а шви між блоками акуратно затираються. Виклавши стіни в один блок, можна забезпечити будинку тепло і затишок. Дах рекомендується робити ламаної, щоб вона максимально захищала стіни від дощу.
Будинок, побудований з газоблоків Лайтбет, наприклад, за бажанням можна зовні утеплювати, штукатурити, обробити сайдингом, обшити вагонкою. Але, навіть не проводячи всі ці додаткові роботи, ваш будинок буде радувати вас своїм теплом і затишком.
Будуючи будинок з газоблоку Лайтбет , ви не тільки зекономите кошти, але і отримаєте теплий та затишний будинок, який збереже тепло та буде комфортним та надійним.