This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Beto

Маємо найдешевший сертифікований блок з доставкою по області

Будинок з шлакоблоку. Переваги та що варто знати.

Що являє собою шлакоблок? Це стіновий будівельний блок, який має різні технологічні властивості залежно від пред’явлених до нього будівельних вимог. Шлакоблок буває повнотілим і пустотілим. Основним матеріалом для виготовлення шлакоблоку слугує цемент, інколи гіпс та вапно. Якість шлакоблоку залежить від якості цементу, екологічності наповнювача, від правильної геометрії.

Цей будматеріал відрізняється від цегли своєю теплопровідністю, це головний його козир, також великі розміри шлакоблоку істотно економлять будівельний розчин.

На сьогоднішній день шлакоблок , з своєю невисокою ціною, посідає хороші позиції серед стінових будматеріалів, атже шлакоблок може реально зекономити значну кількість коштів.

Тільки шлакоблок, виготовлений за дотримання всіх норм забезпечить екологічну безпеку та довговічність. Сучасне устаткування, технологія та екологічні наповнювачі шлакоблоку можуть це забезпечити. Тому, купуючи шлакоблок, радимо звертати увагу на це.

Купуючи шлакоблок на нашому виробництві- ви отримаєте сертифіковану продукцію, визнану відомими забудовниками. Пропонуємо купити шлакоблок в Львові та Львівській області, а також по Західній Україні. Гарантуємо відмінну геометрію, міцність та доставку в будь-який куточок просто на ваше будівництво.