This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content

Beto

Маємо найдешевший сертифікований блок з доставкою по області

Газоблок СтоунЛайт

 

ДЛЯ ВАС:

- SUPER ЦІНА НА ГАЗОБЛОК СТОУНЛАЙТ

- ВИГІДНА ДОСТАВКА ПО ОБЛАСТІ

- ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ

- РІЗНІ РОЗМІРИ ГАЗОБЛОКУ


Газобетон СтоунЛайт фотогалерея

Газобетон СтоунЛайт розміри


Про Стоунлайт

Газобетон СТОУНЛАЙТ ™ за своїми властивостями набагато більш економічний, ніж традиційні матеріали для будівництва. Витрата коштів на будівництво, при використанні газобетону приблизно на 30% менше, ніж при використанні, наприклад, цегли.

Теплоізоляційні властивості СТОУНЛАЙТ тм обумовлені пористою структурою. Огороджувальні конструкції з блоків СТОУНЛАЙТ тм в 3-5 разів тепліше цегельних. Взимку вони запобігають значні втрати тепла, а влітку дозволяють уникнути занадто високих температур, тобто створюють сприятливий мікроклімат. В процесі експлуатації таких конструкцій енерговитрати зменшуються на 25-30%. Використання клейового складу, а не будівельного розчину для кладки блоків СТОУНЛАЙТ тм підвищує термічний опір стіни на 20%.

Міцність. Конструктивна міцність блоків СТОУНЛАЙТ тм - клас від B 1,5 до В3,5, а значить, їх можна використовувати в якості несучих стін при будівництві 2-3 поверхових об'єктів з пустотними плитами перекриття, а при каркасному і каркасно монолітному будівництві (ненесучі стіни ) зводити будівлі без обмеження поверховості.

Пожежобезпека. Блоки СТОУНЛАЙТ тм вогнестійкий, негорючий, на відміну від дерева, і відповідає першому ступеню вогнестійкості. Матеріал можна використовувати для теплової ізоляції промислового обладнання при температурі ізолюючої поверхні до +400 ° С.

Морозостійкість. Висока морозостійкість блоків СТОУНЛАЙТ тм забезпечується капілярно-пористою будовою, що гарантує довговічність будівель і споруд навіть при будівництві в районах півночі.

Екологічність. Блоки СТОУНЛАЙТ тм мають низький вміст природних радіонуклідів, не містять радіоактивних і канцерогенних речовин, важких металів та інших шкідливих речовин, що підтверджено відповідним санітарно-епідеміологічним висновком.

Звукоізоляція. Блоки СТОУНЛАЙТ тм надійно захищають від шумів. Особливо добре блоки СТОУНЛАЙТ тм поглинають низькі шумові частоти.

 

Ціни з доставкою

Купити газоблок в Надвірна, Львові, Тернополі та Івано-Франківську можна за ціною від 2100 грн за кубічний метр. 

 

 

Доставка

на будмайданчик

Газобетонний блок Стоунлайт в палетах доставляється Західній Україні. Купити газоблок можна в місті Надвірна, Тернопіль, Львів за вигідною ціною.